Про нас Українська компанія ТОВ МОІ Тек спеціалізується на розробці програмного забезпечення для управління та автоматизації бізнес-процесів. UGLA ERP була заснована у 2022 році в Києві з метою полегшення управління бізнес-процесами, підвищення продуктивності та конкурентоспроможності підприємств.
2022 Рік створення
1000+ Користувачів
15+ Співробітників
3 Країн
“UGLA — комплексна ERP система нового покоління, зручна та проста, здатна налагодити ефективну комунікацію між підрозділами компанії та клієнтами, звільняючи час для важливішого. UGLA будує надійний технологічний міст між компанією та клієнтами. Ми створили UGLA як 100% український продукт, доступний всім, гнучкий, легко адаптований для будь-якої галузі.”
Ірина Алдакімова Співзасновник та CEO UGLA
100+ клієнтів вже автоматизували свої бізнес-процеси, збільшили свою продуктивність та звільнили час для стратегічних завдань та особистого розвитку співробітників.
Наша історія Етапи розвитку нашої компанії
11 Травня 2022
Заснування UGLA ERP
Липень 2022
Рішення для будівельної галузі
Жовтень 2022
Рішення для ресторанної галузі
Травень 2023
Меморандум між UGLA та КНУБА
Бренд-матеріали Гнучкий, безпечний інструмент для управління компанією, доступний з будь-якої точки світу без додаткового обладнання
Інформація про компанію
Логотип Ugla
Фото спікерів
Кушнір Михайло СТО, розробка ERP-систем
Алдакімова Ірина Співзасновник та CEO
Ковальчук Інна Партнер з маркетингу
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах! Тут ви зможете слідкувати за оновленнями програми, новинами компанії та ринку програмного забезпечення.
linkedin phone mark white email white logo white planet icon search icon phone icon Logo