Всі інтеграції Ознайомтеся з усіма нашими інтеграціями та почніть автоматизувати свій робочий процес, підключивши UGLA до інструментів, якими користується ваша організація.
Whatsapp
Інтеграція з Whatsapp дозволяє створювати картки клієнтів в CRM прямо із Whatsapp-чатів (як особистих, так і відправлених через чат-боти) з лідами та клієнтами, швидко обробляти заявки, надійно зберігати історію спілкування та надсилати повідомлення безпосередньо з CRM.
Viber
Інтеграція з Viber дозволяє створювати картки клієнтів в CRM прямо із Viber-чатів (як особистих, так і відправлених через чат-боти) з лідами та клієнтами, швидко обробляти заявки, надійно зберігати історію спілкування та надсилати повідомлення безпосередньо з CRM.
Telegram
Інтеграція з Telegram дозволяє створювати картки клієнтів в CRM прямо із Telegram-чатів (як особистих, так і відправлених через чат-боти) з лідами та клієнтами, швидко обробляти заявки, надійно зберігати історію спілкування та надсилати повідомлення безпосередньо з CRM.
Google календар
Інтеграція з Google Календарем для автоматизації та управління вашими подіями та зустрічами. Створюйте, оновлюйте та видаляйте події безпосередньо в UGLA ERP, що дозволяє вам швидко адаптуватися до змін у вашому графіку.
Вчасно.Каса
Український додаток реєстрації розрахункових операцій (ПРРО) для видачі електронних чеків. За допомогою додатку можна відправляти чеки до податкової та покупців, а також автоматизувати касовий облік.
SMS Club
Український сервіс, що дозволяє бізнесу швидко та ефективно проводити масові розсилки за допомогою SMS та Viber повідомлень. SMS Club пропонує безліч можливостей для доставки інформації підрядникам, постачальникам, клієнтам та співробітникам. В партнерстві з SMS Club ми надаємо можливість своїм користувачам робити смс- та Viber- розсилки для своїх клієнтів прямо з програми!
ДІЯ підпис
Користувачі UGLA ERP мають можливість використовувати електронні підписи як для фізичних, так і для юридичних осіб, використовуючи як ключ електронного підпису (ЕК), так і ДІЯ підпис.
Monobank
Тепер всі платежі в UGLA стали ще зручнішими! Наші партнери можуть приймати оплати всіма сучасними методами, отримувати аналітику, використовувати безкоштовний ПРРО для фіскалізації та еквайринг-партнера для всіх платіжних процесів. Ваші клієнти, з свого боку, отримають можливість зручно оплачувати товари та послуги, мати повну впевненість у безпеці своїх даних.
ПриватБанк
Всі платежі в UGLA відбуватимуться максимально комфортно та зручно! Не тільки для компаній, а і для ваших клієнтів. Ми доєднали інтернет – еквайринг LiqPay від Приватбанку. Тож тепер наші партнери можуть: – приймати оплати всіма сучасними платіжними методами – бачити розгорнуту аналітику по оплатах – використовувати безкоштовний ПРРО для фіскалізації платежів.
linkedin phone mark white email white logo white planet icon search icon phone icon Logo