#конференції
UGLA в Миколаєві на конференції будівельників 12.09.2023 15:03

Минулого тижня у Миколаївському будівельному фаховому коледжі зібралися представники будівельної галузі з усього півдня України на конференцію «HR Технології будівельної індустрії 2023: Виклики, Завдання, Перспективи».

Організаторами виступили Спілці будівельників півдня України та Миколаївський будівельний фаховий коледж.

Серед ключових спікерів був наш СТО, Михайло Кушнір, який презентував інноваційну ERP/CRM систему для будівельної галузі, спрямовану на контроль всіх етапів будівництва та управління людськими ресурсами. Загалом, конференція стала важливою подією для галузі, де інновації та співпраця були в центрі уваги. Учасники заходу висловили надію на подальшу співпрацю та розвиток будівельної галузі в Україні.

Детальніше за посиланням

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, заповніть форму

Покращіть управління своїм бізнесом з UGLA ERP.

Захист персональних даних*

* Обов’язкове поле
Поширити:
Останні новини
#партнерства
UGLA ERP та КНУБА розпочали навчальний курс. 23.02.2024 17:11 Авторський навчально-практичний курс з цифрового управління проектами в будівництві.
#огляд модулів
Модуль доставки для ресторанів 09.02.2024 12:56 Оптимізації та покращення процесу доставки в ресторанах
#огляд модулів
МОДУЛЬ HRM 31.01.2024 11:07 Модуль управління людськими ресурсами (HRM) в UGLA ERP є важливою складовою, яка спрямована на оптимізацію управління персоналом у компанії.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах! Тут ви зможете слідкувати за оновленнями програми, новинами компанії та ринку програмного забезпечення.
linkedin phone mark white email white logo white planet icon search icon phone icon Logo