Стаття для CASES.MEDIA 29.03.2023 12:53

Поділились з CASES.MEDIA думками щодо цифровізації будівельної галузі. Після перемоги України ключовим викликом для держави та бізнесу стане масштабна відбудова та відновлення держави. Це надасть поштовх до цифрової трансформації – нагальними стануть технології, що пропонують інноваційні рішення в сфері житлової, промислової та комерційної нерухомості протягом усього життєвого циклу – проектування, будівництво, управління та експлуатація. Саме тому, першою для адаптації UGLA ERP/CRM ми обрали будівельну галузь.

Читати про цифровізацію будівельної галузі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, заповніть форму

Покращіть управління своїм бізнесом з UGLA ERP.

Захист персональних даних*

* Обов’язкове поле
Поширити:
Останні новини
#можливості ERP
Знижка 20% на річну підписку та нові можливості UGLA ERP 23.05.2024 13:44 Не пропустіть можливість забезпечити свій бізнес зручним та ефективним інструментом - та ще й зі знижкою
Історія створення UGLA ERP на dev.ua 17.05.2024 11:02 Київський стартап UGLA ERP заснували на другому місяці великої війни.
#інтеграції
Еквайринг від Monobank та LiqPay 08.05.2024 13:53 Тепер всі платежі в UGLA відбуватимуться максимально комфортно та зручно! Не тільки для компаній, а і для ваших клієнтів.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах! Тут ви зможете слідкувати за оновленнями програми, новинами компанії та ринку програмного забезпечення.
linkedin phone mark white email white logo white planet icon search icon phone icon Logo