Матеріал для MC.TODAY 29.06.2023 17:07

У партнерському матеріалі для MC.TODAY розповіли про можливості та переваги UGLA ERP/CRM для ресторанної галузі.

Навіщо ресторанному бізнесу ERP?

Війна навчила, що найкращий план роботи – блискавично реагувати на зміни, що відбуваються довкола. А швидкість реакції бізнесу залежить від упорядкованих бізнес-процесів. UGLA забезпечить налагоджену операційну діяльність, дотримання стандартів виробництва та контроль якості, прозору систему керування всіма процесами.

Програмне забезпечення UGLA підходить як для невеликого закладу, так і для мережі.

Завдяки програмі можна обслуговувати гостей, фіскалізувати продажі, керувати залишками та бачити результати бізнесу в режимі реального часу. До прикладу, ви можете формувати розклад персоналу, відслідковувати статус замовлень у постачальників, вести товарний облік – коли товар приїхав на склад і став на облік згідно з накладною, система автоматично закриває цю заявку й оновлює залишки. І це лише мала частина доступних функцій.

Більше інформації про рішення для ресторанної галузі за посиланням.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, заповніть форму

Покращіть управління своїм бізнесом з UGLA ERP.

Захист персональних даних*

* Обов’язкове поле
Поширити:
Останні новини
#конференції
UGLA ERP на ресторанній конференції PRORESTO’24 17.04.2024 13:37 Чому кухарі люблять нас, а власники ресторанів дивуються, що не знали про нас раніше.
#нагороди
UGLA ERP & INCREDIBLE TECH 17.04.2024 11:16 UGLA ERP приєдналась до престижного каталогу українських ІТ-продуктів та компаній — INCREDIBLE TECH.
#партнерства
Ліцензійний договір з Defence Alliance of Ukraine 08.04.2024 14:08 Спільна ініціатива націлена на досягнення глобальних цілей у сфері оборонної промисловості
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах! Тут ви зможете слідкувати за оновленнями програми, новинами компанії та ринку програмного забезпечення.
linkedin phone mark white email white logo white planet icon search icon phone icon Logo