Історія створення UGLA ERP 17.05.2024 11:02

Київський стартап UGLA ERP заснували на другому місяці великої війни. Зараз його софтом для комплексного управління бізнесом користуються компанії навіть у Чехії

Стартап UGLA ERP, який створив комплексну ERP-систему для управління бізнесом, увійшов до української делегації, яка представлятиме нашу країну на виставці інновацій — London Tech Week 2024. dev.ua поспілкувався із засновниками про запуск продукту під час війни і як їхній власний багаторічний досвід привів до народження продукту, що допомагає бізнесу України та Чехії.

Як UGLA ERP допомагає бізнесу та в чому її унікальність читайте за посиланням

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, заповніть форму

Покращіть управління своїм бізнесом з UGLA ERP.

Захист персональних даних*

* Обов’язкове поле
Поширити:
Останні новини
#партнерства
Зустріч комітету AgriTech від IT Ukraine Association 01.07.2024 11:13 Ірина Алдакімова взяла участь у першій зустрічі комітету AgriTech від IT Ukraine Association.
#партнерства
UGLA ERP приєднується до комітету AgriTech Асоціації “IT Ukraine” 25.06.2024 16:11 Комітет присвячений розвитку технологічних інновацій та вирішенню ключових викликів у секторі аграрних технологій.
#галузеві рішення
Нове рішення для виробництва та оборонної промисловості 25.06.2024 11:18 Спеціально розроблене для задоволення потреб підприємств в галузях виробництва та оборонної промисловості.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах! Тут ви зможете слідкувати за оновленнями програми, новинами компанії та ринку програмного забезпечення.
linkedin phone mark white email white logo white planet icon search icon phone icon Logo