#партнерства
Авторський навчально-практичний курс створений КНУБА та UGLA ERP/CRM 25.10.2023 11:32

Цієї суботи відбулася зустріч із магістрами Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА). У цьому академічному році для них стартує авторський навчально-практичний курс, який веде Олександр Дубінка, доцент кафедри організації і управління будівництвом, кандидат технічних наук. Цей курс має назву “Сучасний національний цифровий інструмент управління будівельними проектами на основі UGLA ERP/CRM”

Для студентів це важливий досвід, оскільки вони зможуть отримати практичні навички в роботі з сучасними інструментами, які вони, зможуть застосувати у своїй майбутній кар’єрі в будівництві та архітектурі. Цей курс допоможе підготувати студентів до викликів у галузі будівництва.

Цифрова трансформація галузі – це неминучий процес, оскільки вона представляє наше майбутнє! Відновлення України та відстеження інвестицій є невід’ємною частиною цього майбутнього, і сучасні фахівці мають гідно приймати ці виклики, використовуючи актуальне українське програмне забезпечення.

Після закінчення курсу студенти отримають сертифікати, що підтверджують їхні навички та знання та будуть мати реальний досвід роботи з сучасним програмним забезпеченням 

Загалом, цей курс вигідний як для студентів, так і для галузі будівництва та архітектури в Україні. Він сприяє підготовці кваліфікованих фахівців і сприяє цифровій трансформації галузі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, заповніть форму

Покращіть управління своїм бізнесом з UGLA ERP.

Захист персональних даних*

* Обов’язкове поле
Поширити:
Останні новини
#можливості ERP
Знижка 20% на річну підписку та нові можливості UGLA ERP 23.05.2024 13:44 Не пропустіть можливість забезпечити свій бізнес зручним та ефективним інструментом - та ще й зі знижкою
Історія створення UGLA ERP на dev.ua 17.05.2024 11:02 Київський стартап UGLA ERP заснували на другому місяці великої війни.
#інтеграції
Еквайринг від Monobank та LiqPay 08.05.2024 13:53 Тепер всі платежі в UGLA відбуватимуться максимально комфортно та зручно! Не тільки для компаній, а і для ваших клієнтів.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах! Тут ви зможете слідкувати за оновленнями програми, новинами компанії та ринку програмного забезпечення.
linkedin phone mark white email white logo white planet icon search icon phone icon Logo